Tombala

tombala_bets10Bets10 , bahis ve diğer şans oyunları yanında tombala oyunu ile de kazandırmaya devam ediyor . Çocukluğumuzda kış geceleri aile arasında oynanan geleneksel oyun , artık internet üzerinden oynanıyor ve bonusları ve diğer kampanyalarla kazandırmaya başladı . Bets10 tombala , ilk para aktarmada 100TL ye kadar bonus veriyor . Ayrıca tüm oyunculara her gün iki defa bedava tombala oynama imkanı sunuyor . Oynamak istediğiniz limite göre kart satın alıp sayıların çekilmesini izlemeye ve şansınız yaver giderse kazanmaya hemen başlayabilirsiniz . Beş değişik tombala oyunu bulunan sitede gerçek oyuncularla kart satın alarak oynamaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda jackpot kampanyası da devam etmektedir .

Tombala Kampanyaları

Haftada yedi gün saat 20.00 ve 24.00 ‘te bedava tombala fırsatı sizi bekliyor . Bets10 sitesinin kullanıcılarına sunduğu bu promosyonda ücretsiz kart alabiliyorsunuz ve 50 TL ödül kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bu saatler içerisinde tombala lobisine girmek ve belirtilen oyunu açıp kart almaktır . Tombala lobisine ilk para aktarmanız da 100 TL ye kadar parayı ikiye katlayıpta oynamaya başlayacaksınız .

Tombalada Süper Jackpot kampanyası ile gerçekten hatırı sayılı ödüller kazanabilirsiniz . Saat 14.00 – 19.00 saatleri arasında ilk 50 top çekildiğinde tombala yaparsanız en az 750 TL ödül kazanacaksınız . Bu promosyon 90 toplu tombala odasında geçerlidir .

Öte yandan Tombala Vegas odasında 3 bilet alırsanız bir tanede size hediye ediyor . Son olarak Moda Tombala odasında bir kart alırsanız bir kartta hediye olarak size verilecektir .

tombala

Tombala Nasıl Oynanır ?

Tombala odasında birbirinden değişik onlarca oyun bulunmaktadır . Bunlar çekilen top sayısına göre değişiklikler göstermektedir. Ayrıca çinko sayısı değişen odalarda bulunmaktadır  . 75 ve 90 toplu iki tombala odası bulunmaktadır . Oyunlar belirlenen saatler içerisinde başlar ve takvim doğrultusunda devam eder. Zaman dolunca kart alma işlemi biter ve oyuna geçilir .

Aynı zamanda toplar çekilirken chat yapma imkanı da bulacaksınız. Sizinle birlikte aynı lobide kart satın almış tombala severler ile konuşabilir ve çinko veya tombalaya kaldığınızda uğur arayabilirsiniz .

tombalada eğer şanslı gününüzdeyseniz gerçekten son derece büyük ödüller kazanabilirsiniz . Binlerce liralık jackpot yakalama imkanı da cabası. Eğer hesabınızda paranız yoksa saatleri bekleyip bedava oyunlarla şans arayabilirsiniz .